Platební a dodací podmínky

Můžete zvolit jednu z následujících variant doručení zásilky:

(nad 3000 Kč dopravné - ZDARMA)
Pošta logo

Objednávka je obvykle doručena do místa dodání během 2 až 3 pracovních dní po podání. Příjemce obdrží informační sms o doručení zásilky.V případě nezastižení na doručovací adrese, bude zásilka uložena na dodací poště a je nutné si ji vyzvednout na poště, kde bude zásilka uložena určitou dobu nebo kontaktovat dodací poštu. 

Balík Do ruky - předem na účet: 110 Kč (doprava zdarma nad 3000Kč)

V případě platby za zboží bankovním převodem, expedujeme zboží ihned po připsání platby na náš účet u FIO banky. č.ú 2200495721/2010. 

Balík Do ruky - platba dobírkou: 150 Kč(doprava zdarma nad 3000Kč)

Platba hotově nebo platební kartou při převzetí balíku. 

 DPD logoDoručení službou DPD Private – Flexibilní doručení (nad 3000Kč doprava zdarma) DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den.O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.

Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.

Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz.

Předem na účet: 110 Kč

V případě platby za zboží bankovním převodem, expedujeme zboží ihned po připsání platby na náš účet u FIO banky. č.ú 2200495721/2010.

Platba dobírkou: 150 Kč

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo platební kartou.